MedFarma 2018 – nowoczesna opieka farmaceutyczna w praktyce

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w nowatorskim cyklu konferencji MEDFARMA – Nowoczesna Opieka Farmaceutyczna w praktyce, nad którego jakością merytoryczną czuwa prof. Leszek Czupryniak, Kierownik Kliniki Diabetologii i Chorób Wewnętrznych CSK w Warszawie. W ramach cyklu zaplanowaliśmy konferencje dla farmaceutów w 12 największych miastach Polski, natomiast prelegentami spotkań będą wybitni specjaliści z różnych dziedzin medycyny, reprezentujący najbardziej cenione ośrodki w kraju.

Rynek farmaceutyczny dynamicznie się zmienia, a rola farmaceuty w opiece nad pacjentem wydaje się istotniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Powszechna dostępność leków, zmieniające się przepisy, ilość nowości produktowych oraz coraz bardziej starzejące się społeczeństwo sprawiają, iż na barkach polskich farmaceutów spoczywa obowiązek mądrej i nowoczesnej opieki farmaceutycznej.

W odpowiedzi na to wyzwanie przygotowaliśmy cykl spotkań, których interdyscyplinarna formuła ma zagwarantować uczestnikom przegląd dostępnych i najnowszych metod diagnostyki oraz terapii. Pragniemy skupić się jedynie na praktycznych informacjach poprzez określenie gotowych algorytmów postępowania w danych schorzeniach. W ramach wykładów chcemy także zaprezentować analizy przypadków, tak by uczestnicy szkoleń, opuszczali je zaopatrzeni w praktyczną wiedzę łączącą farmację oraz elementy medycyny.

Gorąco zapraszamy farmaceutów i techników farmaceutycznych do udziału w cyklu konferencji Merdfarma 2018.

Najważniejsze założenia cyklu:

  • Największe cykliczne wydarzenie dla farmaceutów w 2018 r.
  • Nowoczesna formuła – wykłady prowadzone przez wybitnych ekspertów polskiej medycyny
  • Interdyscyplinarność zagadnień w trakcie każdego spotkania
  • Współpraca z Okręgowymi Izbami Aptekarskimi
  • Bezpłatne uczestnictwo dla farmaceutów
  • Punkty edukacyjne „miękkie” oraz „twarde”

Miasta konferencji:

Więcej szczegółów dostępnych na stronie internetowej konferencji:

www.MedFarma2018.pl

 

Konferencje i kursy

Zobacz wszystkie